(Ne)malé radosti ‪#‎6

 1. Večerní telefonát s (m)Lékárníkem. Že je mi smutno, že mi chybí, že se teď během pár dnů děje příliš mnoho ošklivých věcí. A ať mi poradí s prezentací do školy. A poradil. A nejlepší neurologie za celý semestr. A to nejdůležitější – rodiče v noci v pořádku dojeli domů s nefunkčním autem (fungovala pouze trojka a čtverka, ani zpátečka ne).
 2. Odpolední chystání hry venku – zasvitlo slunce, přes mlhu byl výhled a všude hromady listí. Krásný podzim a vzduch.
 3. Dobře jsem se vyspala.
 4. Ryba k večeři. První měření mám zpracováno do Bc. práce správně – pochvala!
 5. Zazpívala jsem si s kamarády a výborným klavíristou.
 6. Překrásný houslový koncert – a umělkyni znám! Byli jsme spolu před třemi lety jachtit!
 7. Mám svou hlavu a své názory (což je možná špatně někdy). A i když se mi teď možná některé věci vrátí, já jsem ráda, že jsem se vypořádala a je to v pořádku s mým svědomím. A neříkám, že mám patent na rozum. Naopak. Dost možná chybuju. Ale zrovna teď dělám to, co mám pocit, že je z více hledisek správné.
Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „(Ne)malé radosti ‪#‎6

 1. Je strašně fajn, že si zapisuješ takové malé radosti ze dne a dokážeš se radovat z maličkostí ! To dokáže opravdu jen málokdo.

 2. Dojet v pořádku s nefunkčním autem pokládám za úspěch týdne. Někdy to, pravda, jde, ale musí se opatrně!
  Houslový koncert naživo je vždycky zážitek a krásný podzim s trochou mlhy a pak s trochou slunka je taky nezapomenutelný.
  A rybišška… i Glumíšek ví, co je dobré. 🙂
  Nevím, co zrovna děláš, ale pokud máš pocit, že je to správné, pak to udělej. Koneckonců, rady jiných jsou pořád jenom rady a nakonec se vždycky musíš rozhodnout sama za sebe. 🙂

 3. Momentalne ma najviac oslovuje tvoja radost – Dobre som sa vyspala! XD … co by som za to dala xDD …
  no a huslovy koncert mi pripomina, ze by som si mohla znova dopriat balzam pre dusu a skocit do Filharmonie 🙂

 4. E.: To se nedivím 😉

  Ann: Je to trošku i o chtění. A po týdnu to jde samo – mám pocit, že je tolik věcí, jen je chtít vidět. Já maličkosti mám moc ráda a smích ještě víc 😉

  Van Vendy: Byl to velmi heroický výkon tatínka! Děkuju, Vendy 😉 Musela jsem se k něčemu postavit, někoho se možná zastat, ale nakonec vše dobře (snad, prozatím) dopadlo, vznikl z toho podnětný rozhovor, vysvětlila jsem a poukázala na věci, které vedoucím lidem nedošly/nevěděli je. A o tom to asi celé bylo.

  Polly: To chápu – proto je to má radost! Je to totiž výjimečná událost 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.