(Ne)malé radosti #‎93

  1. Účtování předběžně sedí.
  2. Skiaskopie.
  3. Indivi cvičení.
  4. Batůžek (nejen) koupen! Zmrzlina s H. (kiwi s bazalkou) lízaná pod slunečníkem v největším dešti, Sluha dvou pánů u Pa&Pa a návrat domů opět v největším dešti – mé vlasy byly stále suché!
  5. MR, zahrádka a vděčné zahradničení s modlitbami na rtech (rajčátka, nastříhání krabice česneku, přesazení orchidejí a rozsazení čtyř zázvorů, ochutnání prvních ostružin, lněné semínko), výjimečně byla maminčina paličatost vhodná a zachraňující.
  6. Pohovoření s navozením podpory.
  7. Již třetí velká sklizeň rajčátek, lněného semínka, první a asi jediné trhání pár švesteček (už odchází do věčných lovišť) – je to asi zvláštní, ale čím dál více zde nacházím pocity klidu, pokoje, modliteb a naplnění, když sekám trávu, hladím rajčata a lístek po lístku vyštipuji a navazuji a hlavně vděčnost, protože jen zalévám, ale růst… to dává Pán Bůh…

Sdílela jsem ji. Už aspoň dvakrát – i s odkazem na parádní verzi s celisty (cca 40. min před koncem), který mě dojímá. A těmi slovy stále více žiju… Neskutečná píseň, která povzbuzuje…

2 komentáře u „(Ne)malé radosti #‎93

    • Nějak vnímám, že to potřebuji, protože je to jediná činnost, u které dokážu zastavit a modlit se opravdu v klidu bez myšlenek na další shony.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.