(Ne)malé radosti #‎40

 1. Už jsem zase studentka. A mám index konečně!
 2. Odprovodění babičky E. na operaci a prohození rolí – teď jsem jí já připomínala, že je v těch nejmocnějších rukou odevzdaná.
 3. Babička E. se po narkóze orientuje.
 4. Návštěva v nemocnici, konečně ne jako pacient.
 5. Pečeme!
 6. Rodinné odpoledne.
 7. Oslava narozenin babičky M. s velkou částí severské rodiny.

(ne)male radosti 40

I babička E. měla před pár dny významné narozeniny – o deset více, než babička M. Když jsem jí nesla kytičku, potvrdilo se to, že babička je nemocnicí pro květiny a vydržela jí přes dva týdny. Protože je v nemocnici, skončila zase u mě (jediné, co zvadlo, byly tři gerbery). Koloběhy.

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „(Ne)malé radosti #‎40

 1. Takové rodinné radosti, to je krása:)
  Ty už jsi student? Já jsem zatím pořád absolvent:( Radost z indexu chápu jen částečně, mě by to ale před každou zkouškou přidávalo stres, jestli jsem si ho fakt sbalila…

  • No, jsem student Bc. studia, na Mgr. mám zápis zítra. Což mi připomíná – my ho máme asi ve stejné místnosti vlastně, ne? Jestli jsem dobře pochopila info mejl. Index je z LF, kde indexy kvůli výuce doktorů jsou. Kvůli špatným zákonům totiž budu dělat dva obory zaráz 🙁

    • Ájo, my fyzici jsme nepoučitelní, tak jsme tam šli raději osobně. Já potřebovala potvrzení o studiu a doufali jsme, že nám třeba něco řeknou, když nám nikdy nic neříkají (co mám kamarádku na biologii, tak ta mi říkala důležité věci, protože my nevěděli absolutně nic).
     Bc. radio asistent a Mgr. biofyziku.

 2. K studiům gratuluji, jsi studijní typa a zvídavé stvoření!
  A neméně gratuluji tvé babičce k úspěšné operaci a že je v pořádku. Krásná kytka!

  • Možná až moc někdy 😀
   Za babičku jsme velmi rádi, v jedné nemocnici ji odmítli právě kvůli věku, ale v druhé jí dali šanci, protože by se z ní stal ležák. Takto může být dál soběstačná díky úžasně ochotnému panu doktorovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.