(Ne)malé radosti ‪#‎16

 1. Děti. Dneska to bylo jiné. Výjimečné. Krásné.
 2. Legrační. Pracovala jsem na svém vzorku, pak jsem měla pocit, že naši laboratoř ovládl Maxwellův démon, protože se nám původní část vzorku ztratila (asi se ulomila) a pak jsem se nedobrovolně stala atrakcí dne otevřených dveří, jakožto ta holka za elektronovým mikroskopem. Legrační den.
 3. Proč si nevyjít po zkoušce do lesa? Podpatky nejsou na závadu. Zase jsem se smála nahlas. Protože mi to klouzalo.
 4. Mnoho věcí na práci – měřit, koupit si boty (zdravotní, na moje kotníčky, přechodové, zimní – a jsou i pěkné!) a zajít k (m)Lékárníkovi proměnit drobné.
 5. Pekla jsem – muffiny kakaové se zázvorem, medové s citronem a skořicové s vlašskými ořechy. Dokonce jsem stihla i tvarohové šátečky. A když jsem šla večer pěšky provětrat nové boty, byl to jeden z těch mála večerů, kdy jsem si připadala krásná. Usmívala jsem se, mokré vlasy jsem měla zasukované v malých ruličkách do drdolu, černou anténovku, bílé palčáky a bylo mi krásně.
 6. Rodinná návštěva.
 7. Ryba a zelené fazolky!

nemaleradosti16_1

V jednom místě to v lese fakt dost klouzalo. Takže. Ano, podpatky nejsou na závadu, pokud se chcete fakt zasmát.

nemaleradosti16_2

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „(Ne)malé radosti ‪#‎16

 1. To jsou botky na podpatku nevelkém, jestli hádám dobře, tak tři až pět centimetrů. V těch se chodí pěkně, náhodou. A na ledu – tam to klouže i na nízkých podpatcích, hlavně že jsi neuklouzla!
  Mufinky vypadají božsky. Ve vaření se ti daří a v laboratoři taky!
  Není nad to, když se něco dělá s chutí.

 2. zena za mikroskopom! to je nahodou super imidž! vzdy som chcela byt pekna a mudra xD … neviem, co z toho som viac, ale vedkyna sa zo mna rozhodne nestala xD

 3. Melly: 😀 Asi jo, pro mě je atrakcí ten mikroskop 😀

  Van Vendy: Máš to výborně v oku, byla jsem měřit, a je to necelých 6 😉 Chodí se v nich krásně, já vyšší nemám (vlastně to jsou mé jediné podpatky, pak mám stejně vysoké modré lodičky a obé je klín, na jehlách bych se asi zabila), protože mám nejraději pohorky (taky to jsou mé nejdražší boty :-D). Mám chuť do všeho a docela vše zvládám, tak mi to dělá radost o to větší 🙂

  Polly: 😀 Právě mám na sobě tričko: Pěkná jsem, chytrá jsem, i vařit umím! Vědkyně taky nejsem 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.