Jsem snílek

Další spam, říkám si, když otvírám mejl s přílohou. Ale, toto není jen tak obyčejná blbinka, které se rozesílá po tuctech. Je to písnička.

Píseň Imagine v upravené formě, kde ji znakuje skupina neslyšících a přidá se se zpěvem skupina lidí. Pokud se chcete podívat na youtube, je to ze seriálu Glee – v upravené verzi – je tam stáhnutý zvuk toho znakujícího.

Když jsem si to pustila poprvé, nechápala jsem. Po druhé, začala jsem přemýšlet. Teď si ji pouštím pořád. Nevím, co mě okouzlilo, dostalo, zaujalo.

Přijde vám, že některé lidi odstrkujeme jen pro to, že jsou jiní než my? Mně teda ano. A proč vlastně? Protože s nimi musíme mít více trpělivosti, není to hned,…?

You may say, that I´m a dreamer, but I´m not the only one….
Hope some day you will join us…

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa, písničky... a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Jsem snílek

  1. Imagine all the people living for today….
    V tomhle podání jsem písničku neznala a máš pravdu, je skvělá svým neotřelým podáním. Stavíme se k sobě moc krutě. Měli bychom myslet nejenom na sebe, neměli bychom v ostatních vidět jen a jen konkurenta.

    A taky mi to připomnělo verzi Imagine od 4tetu. Pusť si ji….

  2. nedávno jsem vešel s kamarádem do hospody a byla tam celá velká skupina hluchoněmých… sice nezvyklé ticho, ale upovídaní možná byli víc než slyšící, ruce se jim jen míhaly… jsou sice ochuzeni o sluch, ale na druhou stranu mají ostatní smysly často vytříbenější…

  3. Těch lidí je mi líto,ale život už je takový .. Každý je jiný,má jinou povahu.Když jsou jiní,že jsou třeba zlí,tak se asi s nimi moc bavit nechceme,ale nechápu ty,kteří odstrkují ostatní jen proto,že jsou nějak postižení.Třeba slepí nebo na vozíčku.Tím jim ještě více ztěžují život.
    Každého okouzlí něco,a pro tebe je to právě ta písnička.Já mám taky svou,asi víš kterou 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.