Kam

Taková ta obvyklá otázka. Kam byste jeli, kdybyste mohli kamkoli? Často slýchám Amerika nebo Nový Zéland. Při Americe se mi naježí kůže (co tam pořád všichni vidí), ale u Nového Zélandu začínám přemýšlet. Prý je tam všechno na jednom místě. Tak nějak uvažuju, že by to nebylo špatné.

A kam bych chtěla já? Nejsem pecivál, ale české a slovenské hory mám opravdu ráda. Kdybych fakt musela, přemýšlím nad Švýcarskem (myslím, že je to Švýcarsko :-D). Líbí se mi tamní hory (podle fotek). Ale možná by nebyla špatná ani ta Francie, ale kde tam chodit? Alpy jsou už moc vysoké ;-).

KamNo řekněte, nejsou ty české kopce rozkošné? ;-) (muhehe, vám se to asi nezdá, ale mně se ta cesta moc líbí, je moc pohodlná :-D)

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Kam

  1. Teď si připadám jako kdyby si byla vášnivý cestovatel a doporučovala by si mě,zákazníkovi,kde bych měla jet 😉 Samozřejmě,když je hezké počasí,máme i dobrý pohled na svět 🙂

  2. Můj nejlepší kamarád je na Novým Zélandu -bacha na to, abys tam neztratila kus duše. Ještě štěstí, že se prvního vrací. Ale já bych dala přednost Francii před Amerikou a Zélandem. Nic zlého proti těm zemím, ale já Francii miluju. Hlavně paříž…..Muhehehehe

  3. Já projela evropských států víc než deset a víš, kde jsem se cítila nejkrásněji? Na Šumavě. Objevila jsem v sobě dost silný patriotismus a od té doby jej posiluji a posiluji :-)))

  4. Nový Zéland není špatný, ale neseženeš tam práci a je tam stále víc cizinců a krade se tam… Ve Švýcarsku jsou studení a hned každého mezi sebe nepřijmou a Francie, tu mám rád, ale za nějaký čas tam bude taky víc muslimů než Evropanů… tak vážně raději ty Čechy 😀
    tady je mezi pampeliškami taky už dost odkvetlých…ta příroda už blázní jako my… dřív než rozkvetou už mají chmýří…
    tak mi napadá, co takový Island? to byla moje touha, ale teď nevím 😀

  5. Já necestuji (z různých důvodů), ale kdybych si mohla vybrat, tak mě láká třeba Francie nebo i Španělsko a Řecko… (jen nevím jestli Řecko zrovna teď). Švýcarsko by mohlo být krásné, ale na tu naši zemičku pořád nedám dopustit – přesto že už některá místa zplundrovali a zastavěli, pořád je u nás spousta krásných krajinek. Takže i když mě u nás spousta věcí štve, pořád se mi tu líbí…:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.