Fotky Velikonoční

Co se nestane. Narazila jsem na nějaký program v PC, který mi fotky převede do formátu vhodného pro web. Takže ty velké fotky jdou v klidu vkládat a předtím nešly. Jupí ;-).
Takže ještě dvě, focené zase půjčeným foťákem, který fotí sám. Chtěla jsem je přidat předtím, ale nešly vložit z důvodu velikosti.
Pozor, jen pro mlsné odvážlivce! To je tak, když si u snídaně hrajete no;-).
fotky velikonocni
Tohle se mi hrozně líbí. Asi to není moc vidět, ale taková Bobří zátočina v zimě ;-). Zurčící lesklá vodička, no comment.

 fotky velikonocni2

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Fotky Velikonoční

 1. ta první jsou buchty?
  mám rád potůčky… povedená…
  to jsi vážně přišla na novinu 😀 já myslel, že to už dávno víš… protože jinak se sem fotky ani skoro nemohou dát… tím samým programem můžeš i výřezy… a samozřejmě je i vylepšovat..
  tak hodně radosti a zábavy s úpravami, ahoj 🙂

 2. To první jsem nepoznala – nějaké mufiny nebo piškoty v alobalu? Druhá fotka se mi moc líbí, přestože zimy už mám plné zuby (a hlavně deště), tato fotka je pěkná. To je pohled z nějaké skalky?

 3. Pro Vendy a Pavla: To první jsou vánočky značky Tesco s meruňkovou marmeládou ;-). A to druhé je pohled z cesty po srázu, teda takovém prudším kopečku dolů do potůčku. Děkuji za pochvaly, rudnu. Fakt!

  • Tak vánočku bych nepoznala… ale, zase na druhou stranu, vánočky nekupuju, takže jak bych to mohla poznat, žejo?:-)
   Ten pohled shora je trochu zvláštní, ale líbí se mi. Jak jsem psala. A Bobří zátočina – to je oficiální název nebo nějaké vaše vlastní pojmenování?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.