Vánoce

To není error, já se vrátila z oslavy Vánoc. Tak a teď vážně :-). Zneužila jsem prodlouženého víkendu (kdo by to byl čekal, že) a vyrazila s přáteli do přírody mimo civilizaci. Vždycky v tuto dobu slavíme společně Vánoce (letos to bylo potřetí). Přestože Vánoce opravdu ráda nemám, na tyto se těším. Dáme si navzájem dárky (tomu, koho jsme si vylosovali – loni jen jméno, letos stručná charakteristika, podle které se hádalo :-)), sníme bramborový salát a najdeme v hlubokém lese nějaký stromeček. Letos bychom k němu přes sníh nedošli, tak to bylo u stolu no :-).

Moc jsem si ten víkend užila. Už jen to, že jsem mohla přeze všechny problémy jet, dojít k chatě (nemylte se – chata musí být v dostatečné vzdálenosti, tzn. bez elektřiny, blízko studánky/říčky…; nejsem blázen, je to kouzelné)a užít si to tam se super lidma. Těšila jsem se, jak budu fotit a kamarád foťák zradil neustálým slovem error na displeji. Tak přiložím fotku z minulých Vánoc – takového slavnostního stolu (to jsme byli vyjímečně na takové divné chatě – byla tam elektřina a tak…:-)).

Hned bych se tam vrátila. Sice sněhu požehnaně, ale komu to vadí. A ještě poslední perlička (kterou mám ve statusu :-): úžasný prodloužený víkend (piju zbytek vody z potoka a nechce se mi pít ta chlorová městská voda..) ). No jo, čerstvá voda vás hned rozmazlí…:-D
P.S. snad jste na mě příliš nezměnili názor ;-).

vanoce

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Vánoce

  1. Heh 🙂 Sis to parádně užila teda.. já na nějaké takové samotě (ne úplně doslova, ale ano) bydlím, takže vlastně nevím, co to je chlorovaná městská voda 🙂 Jinak hotovo /bavíme se o ICQ/ 😉

    • Jistě, jako vždy ;-). Závist, já se vždycy těším do polí a lesů – voda z potoka je opravdu dokonalá. A jinak – vím, vím, už se těším na pokec ;-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.