Krásy školního okolí (2)

“Tak se běžte holky sáňkovat, když tak hezky chumelí.”
Splnila jsem si loňskou tradici pořádně se projít v první pořádné chumelenici sněhové. I když jsem pak byla mokrá durch. Ale šťastná.

Skoro všechna roční období v jednom.

Hledej x rozdílů!

Na to, že toto je staré 2 týdny, já seděla na kabátu, zabalená v plédu, vyhřívaná sluníčkem se učila angličtinu, pěkná změna.

Někdy rána bývají krušná. Ale pak jsem zaskočena krásou a požehnáním…

P. S. Vlastně mi tak nějak chybí “sdílení” radostí. Co s tím – nějaké rady? Pište, volejte a povídejte kdekoli mým uším a očím!

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Krásy školního okolí (2)

  1. Krásné zasněžené fotky!
    Taky jsem zírala, když jsem ve čtvrtek ráno vykoukla a to nadělení. Bohužel i s trochou skepse, protože bylo nad nulou, sníh mokrý a na chodnícícíh pořádný marast. Přesto pár bílých kousků se udrželo a dnes ráno, úplná fantazie, nedokopala bych se ráno ke vstávání, kdybych nemusela (mám dvakrát do měsíce v práci sobotu). Krásně přimrzlo, ve vzduchu poletovaly malilinkaté diamantové jehličky (asi kapku mrholilo nebo co to bylo, ale fakt pohádková nádhera) a pak se mi podařilo jít z práce kousek pěšky, než mi definitevně exly baterie, vyblejskla jsem pár nádheerných ojínělých snímečků.
    Vůbec se nedivím tvé radosti z té krásy kolem, a touhy podělit se. Blog je dobrý, ale někdy i málo, jsi i na facebooku, Berry? Dala bych ti tip na dvě-tři skupiny, kde to vůbec není špatné, jedna se jmenuje Miluji českou republiku, druhá zase S foťákem u pasu, tam by se ti asi líbilo.

    • Děkuju – opravdu jsem si to užila, i když jsem pak kabát pěkně dlouho sušila 😀
      Na skupiny zkusím kouknout, ale co praxuju, FB jde velmi na druhou kolej :/ (nejen…)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.