Rail tour – Fanda

Vzpomínáte, jak jsem se na druhé Šumavě odkazovala na Railtour? Tak je vytvořena nově platforma pro ty z nás, kterým to do soutěže prostě nikdy nevyjde! L+H udělali úžasnou mapu s checkpointy z minulých let a můžete si zobrazit buď jen ty dobyté, nebo i ty, které nás teprve čekají. Tak pojďme pokořit Česko – já to moc ráda používám jako pomůcku pro plánování výletů, protože si podchytím zajímavá místa. I když je jich mnohem, mnohem více 😉 Pojďte také poznávat naši překrásnou zemi!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články jinaké a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Rail tour – Fanda

  1. Mám z RAIL tour Fandy obrovskú radosť! Určite nám môžete poslať fotku úplne všetci, aj takí, koho nepoznáme! 🙂

    A čo sa týka predposlednej vety Berry (“mnohem, mnohem více”), tak pre pokročilejšiu verziu mapy odporúčam mapu z projektu Turistický deník… tam je snáď úplne všetko zaujímavé, na každom kroku niečo: http://turisticky-denik.cz/mapa.htm … Je k tomu aj fajná aplikácia na mobil, kde sa Vám zobrazuje všetko super v okolí.

    To aby som nerobila reklamu len nám na RAIL tour, ale i ďalšiemu kvalitnému ale o moc väčiemu projektu turistických vizitiek ♥ 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.