(Insta)cit #5

Po dnešní zkoušce je resumé 73 + 45 kreditů, 4 přibudou po dokončení praxe a angličtina zbyla na září. Myslím, že jsem s prvními ročníky poměrně spokojená. Odměňujeme. Italský nadýchaný recept pro kyselý čerstvý angrešt a bábovkové těsto pro jablečnou přesnídávku a kousky jablek se skořicovo-vanilkovou drobenkou. A ta moje orchidej… Nemohu dodat, přestože ho nemám zcela ukončený, že tento akademický rok byl nesmírně požehnaný. (a ten zázvor, ze kterého ke starému stonku vyrazily nové tři pupeny čerstvých rostlinek, přestože jsem ho oškubala na jeden, ten raději fotit nebudu, abyste nezáviděli – je to má veliká radost a požehnání…)

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „(Insta)cit #5

 1. Takže zkoušky jsou úspěšné, usoudila jsem, a gratuluji!
  Též angreštová a jablečná mňamka vypadá náramně – a orchidej máš opravdu krásnou.
  Já dnes vyhrabala staré fotky a mám tam jedno kvítko (jméno si nevybavuji, je to listnáč), v nádherném růstu – dnes i z toho skomírají, nebo spíš silou vůle se drží, pouhé čtyři lístky.
  Ať se ti daří i dál!

 2. Melly: Sama tomu pořád nevěřím – neskutečné požehnání 🙂

  Vendy: Kromě angličtiny ano! Děkuji! Z orchideje jsem v němém údivu – myslela jsem, že opadá za těch 14 dnů táborování, ale pouze jeden květ, čeká na mě!!! Děkuji moc 🙂

 3. Pingback: (Ne)malé radosti #‎90 | Berry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.