(Ne)malé radosti #‎50

 1. Škola začala na plno. Se staronovými lidmi. Začátky. Výzvy.
 2. Jo jo jo! Diplomka bude!
 3. Deštník. Svetr. Hmm, to vám vážně musím rozepsat. Za tři dny jsem ne že vyřízená, ale. Strávila jsem ve škole 11, 12 a 13 hodin, kdy výuka trvala vždy okolo 9 hodin. Zbytek času jsem strávila přejezdy (letos tu šalinkartu využiju na 100 %). Takže ráno jsem vyšla těsně s J., večer se domů přišla najíst a spát a znovu. Zítra mám školu o hodinu později, a tak jsem se chtěla projít. Pršelo, a protože jsem ve škole tak dlouho, nosím obr tašku, tak jsem v ní měla nevím proč deštník. Použila jsem ho. A je to milý deštník – od L+H. Měla jsem ho vlastně poprvé. Šla jsem po prázdných ulicích, dýchala voňavý deštivý vzduch a chumlala se do obřího svetru, který spolkl polovinu mé sukně. A bylo mi dobře, vydechla jsem, nadechla se. Potřebovala jsem to.
 4. Cítím se jako člověk. O hodinu delší spánek, sprcha, pověšení pračky, škola, pozdní oběd, reklamace bot (chjo, to je u mě klasika – nevím, co dělám, ale pořád musím reklamovat boty a strašně mě to nebaví! teď mám v reklamaci dokonce dvoje zaráz… mamka už prohlížela svůj botník, co by mi půjčila, neb jediné, co nereklamuju, jsou pohorky :-D).
 5. Halušky! A kyselý koláč s ostružinami.
 6. Nová sukně s tylem. Mládežnický oběd.
 7. Rodina – ta severní část 😉

nemale-radosti-50_1

Já byla ve škole, ale takto zachytil první podzimní podvečer tatínek z okna kanceláře.

nemale-radosti-50_2

Léto definitivně skončilo. Já jsem však spokojená s poštou 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „(Ne)malé radosti #‎50

 1. Jůva, tolik přejezdů? To je kvůli těm dvěma oborům?
  Koukám správně, že pohled ze Znojma došel?:) Nebyl kvůli tomu (místo známky STS) nějaký problémek s pošťákem?

  • Částečně ano. Občas tam mám i pauzu na oběd. Ale co se týče Radiologického asistenta, výuka probíhá na 5,5 místech. Což je drsné… Takže jsem ráda, že jsem si naskládala rozvrh i s Biofyzikou.
   Došel, promiň, že jsem se neozvala, nějak mi to splynulo, protože došel asi den po těch dvou předchozích. Vůbec o ničem nevím – ale nějak mi uniká, jak to funguje. V důsledku je to tedy o těch 13 korun za známku levnější? Proč to teda nevyužívají všichni…?

   • Už 17 Kč za známku, ne?:D A má to být jako “Student to student”, není to nic oficiálního, ale kámoška mi říkala, že jí tak pár pohledů už přišlo… ale je to prostě risk – jestli to pošta doručí, protože to jejich povinnost není:)

    • Jo, máš pravdu (já kupovávám áčkové a poslední sadu jsem koupila za 13, tak si to nepamatuju 😀 – ale teď si uvědomuju, že za 17 jsem kupovala koresponďáky na tábor). Zajímavé, fakt jo 🙂

 2. Milá Berry, tak jsme se zas po delší době dostala na Tvůj blog, abych se alespoň částečně obeznámila s tím, jak si žiješ 🙂
  Z těch Tvých radostí mám pocit, že dobře, za což jsem moc ráda. Ale asi máš fofr, viď? Nebo bude.
  Zaujalo mě, že diplomka bude. Je to tak rozhodně napsané, že je mi z toho dobře, protože kolikrát já si nejsem v podobných věcech jistá. Halušky se zákuskem mě taky chytly za srdce…
  Ale úplně zírám, kolik Ti přišlo pohledů, to je úžasný, kolik lidí na Tebe myslí a jsem za to ráda!
  Milá Berry, přeji Ti úspěšné a krásné podzimní dny!
  Pán s Tebou!

  • Je to radostný fofr 🙂
   Bude, protože mám vedoucího a pracoviště, o kterém jsem se doslechla. Úplnou náhodou, když jsem se rozhodovala, kam pokračovat se studiem. Vynikající vyučující se pobavil s pár lidmi a můžu tam dělat téma, na kterém se ještě domluvíme. Ale jsem nadšená, protože lepší místo si asi nedokážu ani představit, tak mám “vohromnou” radost, že to vyšlo – že diplomka bude 😉
   Však dva z nich jsou od tebe 😉 Myslím, že tolik pohledů mi nepřišlo za posledních pár let dohromady. Ale vážně mě to baví!
   Děkuju ti, Mniši!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.