Vernisáž – lidé 2

Zvu vás na pokračování vernisáže z minulého týdne.

Těšení na léto

lide 10

Blátivá zima

lide 11

Mladá láska

lide 12

Jarní výlet

lide 13

Schovávaná

lide 14

Bezstarostná princezna

lide 15

Strach z výšek

lide 16

Nomádka

lide 17

Medová

lide 21

Větrovískání

lide 22

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Vernisáž – lidé 2

  1. Tie momentky – v 1. aj 2. časti sú skvelé – taký ten moment, kedy sa človek obzrie a zrazu “cvak” – je to tam… ten nepripravený výraz.=D Ja mám jednu presne takúto obľúbenú – Pamätám si ako na mňa kamarátka raz zavolala a ja som sa otočila… a pár týždňov na to mi poslala fotku. Až neskôr som si tento moment spojila s jej oslovením a uvedomila som si, že držala foťák.=D
    Ak máš, určite prihoď ešte niečo, veľmi sa mi to páči.
    A čo sa týka uverejňovania fotiek iných – tiež si to nedovolím – mám len pár ľudí, ktorých reálne pridávam…=D

  2. Prima fotky, tvá vernisáž člověčí se mi moc líbí. Nomádka vypadá bezvadně, moc pěkné oči, nejsi to náhodou ty sama? Líbí se mi i Bezstarostná princezna, nebo Schovávaná. Máš dobré názvy pro své fotky.

  3. BB: Teda, díky! Obávám se, že jsem svůj archív vylila. Mám ještě výborné momentky dětí, ale to si netroufám dávat, přestože to máme na stránkách oddílu, myslím si, že se to nepatří. Pokud něco bude, přihodím 😉

    Van Vendy: To mě těší! Nene, kamarádka, je i na poslední fotce. Názvy dělají hodně, a moc mi nejdou, ale tady mě napadají samy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.