(Ne)malé radosti ‪#‎30

  1. Vzbudila jsem se brzy ráno s pocitem odpočatosti.
  2. Dobré zprávy. A taky: “Hele, tady se někdo vyzná!” aneb proměřování čipu fotoaparátu do bakalářky mi malinko zvedlo vědomosti. Do třetice krásná studentská bohoslužba o tom být láskou.
  3. Tvt. Ale nevím, jak vystihnout ten obrovský pocit v srdci. Pokoj, radost, vděčnost, blízkost Pánu Bohu, novou oblíbenou píseň O nočním rozhovoru, pocit úspěchu při předání myšlenky, neskutečnou vděčnost za kamarády, kteří pomáhali a pak děkovali…
  4. Zápočet = uzavřený první předmět. A Way to go vyhráli Gospeltalent!
  5. Napsáni eseje do dalšího předmětu.
  6. Konvalinky všude, kam se podíváš! (jo, focení jsem trochu zanedbala, tak kdo by chtěl vidět první část, tak do minulosti – nezměnilo se to, i ten pán s bublinami tam pořád je 🙂 )
  7. (m)Lékárníkovi na obědě.

(ne)male radosti 30

Vadí mi, jak je všude kolem řepka a ne obilí. Musí se jí však nechat fotogeničnost. A taky úsměv po překonání dalšího strachu z kopců a skalek.

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „(Ne)malé radosti ‪#‎30

  1. Jéééhe řepka, kolikrát když kolem ní jedeme autem mám chuť vyskočit a vyfotit se v ní. Moc pěkná fotka ta tvoje :-). A gratulace k zápočtu, jen tak dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.