(Ne)malé radosti ‪#‎11

  1. Dneska vážně nevím. Ne, že by se nestalo nic pěkného. Ale řeším problémy a mám starosti, které příliš přehlušují krásy dne. A tak jsem pekla a večer mi bylo milo s hromadou dětí, se kterými jsme měli předprázdninovou schůzku. A to jsou moje veliké radosti.
  2. Jídlo a mé gymplácké kamarádky. Čaj z podzimních šípků, zázvorový sirup, kukuřičné muffiny s banánem, banánové se švestkami a javorovým sirupem, mrkvové s koriandrem, pusinky, zázvorky, levandulové sušenky, čerstvý domácí chléb s tvarohem a zeleninou, hromada ovoce a slané oříšky. Plno dobrot, ale když jíme spolu, chutná nám a je to vždycky ke zdraví 😉
  3. Dopsala jsem školní esej.
  4. Velký rodinný stůl. Chyběl u něj (m)Lékárník s K. a P. s V., Z. s R. napravili pozdějším příjezdem. Je nás moc, ale je pěkné mít kde a na co vzpomínat – procházky ke splavu, pískání na prsty, ježdění po schodech, stavění potůčkové hráze…
  5. Minivýlet na rozhlednu – překrásné listí v lese, jen ta mlha všude kolem. I tak stál výhled za to.
  6. Posádka auta přežila ve zdraví mé řízení, i když jsem sedřela 2 mm vzorku na pneumatikách. Opět krásný les. A noční focení oblohy a hvězdiček bez mraků.
  7. Vzbudil mě fantastický východ slunka, který jsem běžela v pyžamku fotit. A celkově bylo krásné počasí, takže jsem procházku strávila jen v plédu a svetru.

Edit 1. 1. 2016: Ukázka 7. radosti 🙂

nemaleradosti11

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „(Ne)malé radosti ‪#‎11

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.