(Ne)malé radosti ‪#‎9

 1. Rýžová kaše k obědu.
 2. Dneska na repetitoriu jsem docela tušila, o čem je řeč! (no jo, asi to bude tím, že padly jen čtyři vzorce)
 3. Diamantové pero jsem v ruce nejen držela, ale i jím psala.
 4. Dnešní počasí mi připomíná jaro – užívám si tedy chůzi pěšky. A navíc, má druhá prezentace na VŠ – komentář: bez připomínek.
 5. Zkoušela jsem péct z nové knihy, kterou jsem dostala. Povedly se mi tedy čokoládové zázvorové muffiny a švestkovobanánové muffiny s medem.
 6. StarDance mě baví – i když, krom výborných choreografií tanečníka Zelinky se vracím k profesionálnímu tanci tanečníků Kuneše a jeho dvou chráněnců. Nevím proč mě to příjemně rozesmívá a vidím v tom animované postavičky.
 7. Plahočiny na stezce Járy Cimrmana, vyjití z mlhy a velmi příjemná únava celého těla – možnost ochutnat fotografie.
Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „(Ne)malé radosti ‪#‎9

  • Ten výlet byl parádní. A já jsem parádně unavená a nechce se mi učit 😀 Ale cítím celé tělo, a cítím, že žiju, a to je asi největší vděčností 🙂 Užívám si strašně moc, nějak čím dál víc 😉 Krásné je žít… 🙂

 1. Uspěšná prezentace, to dovede povzbudit! A k tomu pěkná procházka… Diamantovým perem jsem nikdy nepsala. Doufám, že nebylo jen vzácné na oko,ale i dobře psalo!
  Gratuluji k tvým pečicím pokusům, jsi šikovná a daří se. Navíc, jak to tak čtu, začínají se mi sbíhat sliny… 🙂 Děláš chutě, věru že ano.

  • Diamantové pero, ač to zní vznešeně, vypadá obyčejně, jen má diamantový hrot – a zde nejde o krásu, ale že je to nejtvrdší látka, a tak jsme s ní mohli rýt čísla do vzorků 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.