Rozhovor

Je mi ctí a národním svátkem se s vámi podělit o radostnou novinu k šestému výročí blogu (ano, tomu výročí, které jsem kvůli časové tísni stále nezveřejnila). Můžete si přečíst vůbec první rozhovor se mnou a možná se dozvědět maličkosti, které ještě zcela nevíte. A to důležité – na blogu Pufflie, šikovné slečny se sklony k divadlu a momentálně rozvažující, kam dál… Mám pro vás jednu fotku z víkendu, ze kterého jsem se včera vrátila, ale protože je lehce kontroverzní, dočkáte se jí za pár dnů s vysvětlující povídkou. Tak co, věděli jste o mě všechno? A co byste na blogu více/méně rádi viděli?

Příspěvek byl publikován v rubrice Články jinaké a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Rozhovor

  1. Jo, rozhovor jsem četla a líbil se mi – to už ale asi víš ;-). Jinak přeji vše nej k šestému výročí blogu, to už je opravdu dlouhá doba, vzhledem k tomu, že já ještě neslavila ani první :D.
    Co bych na tvém blogu ráda viděla? No, vždycky mě zajímá, zda bloggeři, které čtu mají nějakého mazlíčka… Takže fotky onoho mazlíčka by se šikly :D.

  2. Gratuluju k výročí! 🙂 Máš to tu moc pěkné! 🙂
    Určitě sem fotku přidej, zvlášť když jsi jí tak uvedla 🙂 Těším se na povídku! 🙂
    Tak třeba další povídky, mám je hrozně ráda..nebo fotky..ty dokáží být velmi zajímavé..prostě cokoliv s nápadem 🙂 !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.