Záhlavíčka – zelené jaro

Jak jsem avizovala, blog se dočkal nového jarního kabátku. Možná jsem to se zelenou přehnala, ale když právě ona mi jaro charakterizuje. Jsou to asi jen tři týdny, kdy je všechno nejkrásněji zelené a pak už to přejde do letní, spálené sluníčkem. A se zelenou si oči nejvíce odpočinou. Tak tedy – které  se vám líbí tentokrát?
(P. S. opět je zapnuto náhodné přehrávání, celé záhlaví objevíte kliknutím na obrázek – však to už znáte)

 1. cropped-jaro4.jpg
 2. jaro10
 3. jaro9
 4. jaro8
 5. jaro7
 6. jaro6
 7. jaro5
 8. jaro3
 9. jaro2
 10. jaro1
Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Záhlavíčka – zelené jaro

 1. Určitě jsi to se zelenou nepřehnala. Vždyť všechno se teď zelená!
  Asi bych vybrala druhý náhled, ten s třešňovým květem. Na jarní banner jako stvořený. Krása! (Tématicky by bylo nejlepší, vybírat podle toho, co skutečně kvete, což se ti asi daří. Jen nevím, ta předposlední mi připadá jako řepka, ale řepka kvete později, někdy v létě, ne?)

 2. stuprum: To nevím 😀 Z hlavy mi snad větvičky ještě nepučí 😉

  Dendy: Děkuji 🙂

  Van Vendy: Zelená, a jak! Druhé by měla být jabloň, ale vypadá to asi dost podobně. Mám zase nastaveno těchto deset, že se střídá, ať je tu veseleji 😉 Všechny fotky jsou z průběhu března až května minulých let – ano, řepka patří k těm pozdějším, přesně 23. 5. jednoho roku a dnes jsem narazila na jednu úplně zelenou. Ale i když jsem se rozhodovala nad úpravou dalších tří vhodnějších fotek, rozhodla jsme se pro tuto, má pro mě určité kouzlo, líbí se mi asi nejvíce a na léto mám namyšleny jiné poklady 😉 Takové prázdninové 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.