Koniklecové jaro

Pojďte se mnou otevřít dveře jara a provedu vás koniklecovou loukou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Koniklecové jaro

 1. Berry, krásné fotky, krásná koniklecová loučka. Moc se mi líbí ty fotky kvěrů zblízka, nádherné.
  A rozkvetlý strom, jak nevěsta pod závojem. Krása!
  Fotíš zrcadlovkou?

  • Děkuji moc, jsem ráda, že ses potěšila 🙂 Ten strom mě trošku mrzí, nepodařila se mi zachytit ta krása, kterou jsem viděla očima, ty barvy, ale máš stejné asociace, jako já 🙂 Nene, nemám zrcadlovku, tu jsem měla jednou na dvě fotky půjčenou od kamaráda a byla jsem fascinovaná tím, jak to fotilo úplně samo, aniž bych se kdovíjak snažila. Tento foťák je pro mě výzvou – hrát si s pohledem, abych ho mohla aspoň trošku zachytit tak, jak to vidím (mimochodem ten kamarád sám říká, že minuty, které si schválně nehrajeme s nastavením v terénu, nám dají hodiny v upravování ve Photoshopu). Mým jediným umem je přibližovat, oddalovat, makro a prolínání expozic 🙂 (a panorama teda), zbytek se snažím vynahradit pohledem.
   Děkuji za tip na soutěž, nechci slibovat (časově jsem na tom bídně), ale zaujala mě 🙂

 2. Fotky jsou povedené. Jestli to tak půjde dál, tak se na koniklece bude chodit už v únoru a jarní prázdniny už nebudou o sněhu ale o koupání… Tak snad se nám to jaro neposune moc dopředu 🙂

 3. Pufflie: Děkuji 🙂 Jakmile svítí sluníčko, fotky jsou nějak o moc bodů krásnější než obvykle bez většího snažení 🙂 Také mám toto obdboí nejraději.

  cenzura: Kamarádka mi říkala, že má narozeniny nějak okolo velikonoc, a že si snaží zapamatovat, jak je to různé – někdy se kouluje, někdy koupá a tak.

 4. Pingback: Shrnutí roku 2014 | Berry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.