Životní reklamy

Dnes jsem maličko uklízela (dobře, trochu více) – umývala nějaké to okno, prala nějaké ty záclony a pár ručníků, zpřevrátila pokoj vzhůru nohama, povyhazovala krabici papírů, utřela prach z lustru a peřináče… Potřebovala jsem si odpočinout od učení (včera jsem měla reparát jazykové zkoušky z fra) a uklízení v tomto stavu miluji – mimochodem mezi papírky jsem našla toto, je to staré asi 5 let a dělali jsme to s oddílem na výpravě. Další mimochodem je, že jsem včera viděla fešného francouze v obleku (!) – celou hodinu a třičtvrtě, ale já se na něj ani nepodívala! A poslední mimochodem je, že přemýšlím, jak udělat poslední zvonění, když nesmíme nic moc dělat a že napíšu krátkou reklamu o sobě do rubriky “Chcete mě” 🙂 (pochopili jste správně, naprosto mi hrabe, zdají se mi francouzské sny (!) o biologických vzorečcích do chemie)

Jeden den jako princezna nebo popelář

Sen každé malé slečny – mít na sobě ty nejhezčí šaty, být krásně učesaná a zkrátka být jako princezna. Jestliže se i vás pořád drží tato představa, je tato nabídka právě pro vás. Umožníme vám 1 den strávit jako princezna od A do Z. Pohádkové oblečení, bydlení i služebnictvo.

Pro druhé pohlaví platí nabídka popeláře. Máte možnost vyvážet odpadky odkud chcete a mít oblečení zářivé oranžové barvy.

AKCE: Nabídku je možné prodloužit o několik dní.

 

Mít bazén „prostři se“ (náplň dle libosti) a okolo stromy rodící jakékoliv jídlo

Zavřete oči a představte si, že plavete v tom, co si přejete právě vy. Může to být cokoliv, co je tekuté a na co máte chuť – horká čokoláda, pudink, studený ovocný džus…

Máte snad chuť něco zakousnout? Žádný problém – u bazénu vyroste palma s vytouženým jídlem. To vše vám nabízí bazén snů.

AKCE: Oplatkové lehátko zdarma!

 

Chcete zachránit svět?

Už jste o tom někdy přemýšleli? A přece je to tak jednoduché. Stačí vymyslet lék, který vyléčí všechny nemoci.

Je jen na vás, jak se rozhodnete tuto nabídku využít. Můžete se stát hrdinou nebo laxně přihlížet šíření chorobných nemocí a zániku populace.

Rozhodněte se pomáhat už dnes.

AKCE: Pohledná zdravotní sestřička/bratr v rámci nabídky dle vašeho výběru.

 

Cesta kolem světa na jak dlouho chcete

Představa vzdálených končin a širokých dálav vyvolá v mnohých velice příjemné pocity. Pokud také patříte do této skupiny, máme pro vás nabídku, která není k zahození. Můžete procestovat celý svět a je jen na vás, jak dlouho se kde zdržíte.

AKCE: Můžete cestovat celý život a různě se vracet.

5 komentářů u „Životní reklamy

 1. Já bych prosil o zářivé oblečení oranžové barvy a oplatkové lehátko zdarma 🙂 ;).
  Chvilku Ti hrabat ještě bude, ale jak budeš mít po maturitě, tak to z Tebe jemně spadne a po přijímačkách úplně a budeš si moct užít zasloužené prázdniny ;).

 2. Jsem konzerva a tak bych chtěla být jeden den princezna. Vybrati si něco pěkného na sebe, nechat se chvíli obskakovat, vymýšlet si modrý z nebe a dostat je.
  Popelářkou bych chtěla být po další dny. Je to práce, kde vás nikdo nemonitoruje, nebuzeruje a nenastavuje další rekordní limity. Navíc práce, která asi jen tak nezanikne, protože odpad bude pořád. Popelka by možná po téhle možnosti hrábla, furt lukrativnější než vybírat popel z kamen.
  Další reklamy se mi taky zamlouvají, i když bych raději plavala v čisté vodičce, a mezi plaváním se občerstvovala čokoládou, džusem, banány a vším, co hrdlo ráčí.
  Oplatkové lehátko vypadá sympaticky!
  Ale cestování kolem světa, nevím nevím, jsem pecivál.
  A vymyslet lék na všechny nemoci? To by bylo hezký, ale aby ta nebohá zem nepraskla při stále narůstající populaci.
  I když každý, komu umírá někdo blízký, by chtěl, aby se uzdravil. Čert vem populaci a přelidnění.

 3. cenzura: Mé prázdniny začínají okolo 15. července, možná až 20. 7., do té doby netuším, kam můj život bude směřovat… Takže si ještě počkám…

  Vendy: Nabídku je možno upravit osobně a na míru 😉

 4. To jsou nádherné životní reklamy:) Mnohem zajímavější, než ty, co běží v televizi. Vždycky jsem snila o tom, být na chvíli princeznou, ale opravdu jen na chvíli, za delší dobu by se ze mě totiž asi stala namyšlená a rozmazlená primadona a to nechci:) Možná bych si taky chtěla zkusit stát se takovou tou obyčejnou vesnickou dívkou, starat se o zvířata, dělat domácí chleba, mouku, péct tvarohové buchty, běhat po orosené svěží trávě … Trochu jsem se asi zasnila:)
  Skočit do bazénu s ovocným džusem, to by se mi moc líbilo, ale včas by se zase mohl proměnit v křišťálovou vodu. Bylo by tam hodně vodních cestiček, skluzavek, plavalo by tam spoustu ryb, i když by to byl bazén a ne moře:) A co takhle lehátko z míša řezů?:)
  Vyléčit všechny nemoci .. Bylo by to krásné, jen aby nedošlo k přelidnění, jak se zmínila Vendy. Jenže, když někomu onemocní blízký, skoro každý si přeje, aby se vyléčil. To už by pak ty nemoci vlastně ani nemusely existovat, což?:) Taky by se mi zamlouvalo očistit svět od všech chemikálií a přijít na to, jak vyrábět různé produkty bez toho, aniž bychom je vypouštěli do ovzduší. Nejdůležitější je, nekácet stromy, které tyhle plyny zachytávají, a každý rok se jich kácí mnoho, pro různé nábytky, papíry, nebo místa k žití. Kéž bychom přišli na něco lepšího, než kácení stromů …
  Cestování bych si nechala líbit, ale asi se mi to více líbí tak, jak to je teď. Více si cizích míst vážíme, a kdybychom všechny znali, už by to nebylo ono. Jen bych přála lidem, kteří na takové navštěvování nemají finance, aby se aspoň jednou mohli podívat na místa, na která chtějí:) Aspoň na některá.

 5. Elisis: Podle tvé představy si vesnickou dívku já splňuji na 75 % téměř 😀 (někde je chyba, z vesnice jsi ty a já z města :-D) Třeba se ti některá z reklam vyplní, částečně 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.