PF 2012

Letos jsem měla favorita na PF opět na první zamyšlení. Teda, celý rok jsem nevěděla, ale před měsícem, kdy tato fotka vznikla, už to focení jsem si vyškemrala s tím, že to bude PF. Psali jsme si na sebe texty z Bible a toto je jeden z těch kratších mých milovaných veršů. Protože jsem si ho parafrázovala: “Srdcebol člověka uškrtí, ale přítel povolí lano”.
Chcete zase shrnutí roku? I když si nejsem jistá, jestli je co shrnovat…
Přeji pěkné a hlavně pohodové svátky.

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „PF 2012

 1. To je krásná citace, Berry.

  Přeji ti pěkné svátky, hezké procházky, radost z dárečků, a hezky strávené chvíle se svými nejbližšími.:-)

 2. Opravdu pěkné přání i citát, dobrý nápad 😉 Shrnutí roku by bylo fajn, od tebe se to vždy dobře čte 🙂 Také ti přeji krásné Vánoce a v novém roce 2012 žádné strasti a jen radosti 😉

 3. No, samo, že chcem shrnutí roku, vždyť v dlouhé poslední době jsem úplně ztratila páru o tom, co tak nějak děláš, ačkoli si dost dobře dovedu představit, jak se ustavičně skláníš nad knihami a sešity, věčně píšeš něco do školy, prostě nepochybuji o tom, že toho máš dost.
  Děkuji za přání do Nového roku a i já ti přeji pohodový a úspěšný Nový rok!

 4. Mám pro tebe oznámení, snad potěšující. Vyhrálas u mě na blogu soutěž, jež měla oslavovat loučení s mým rodným sblogem. Výsledky jsou u mě na blogu. Šťastný Nový rok!

 5. Viděla jsem tvé naprosté vítězství v soutěži i Mnišky. Gratuluji! Nejlepší odpovědi a nejvyšší počet bodů.
  A tobě přeji do Nového roku pohodu, zvládnutý další semestr, dobré kamarády a pěkné zážitky.:-)

 6. Krásná citace Berry. Tobě také přeji vše nejlepší do Nového roku, stále ta stejná otřepaná klišé jako zdraví, štěstí, lásku a jen samou radost a pohodu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.