Radost

Já mám radost a skáču do stropu (do našeho ne, ten je moc vysoko, ale do “normálního” bych asi vyskočila) :-). Život je radost. Život je dar, za dar následuje vděčnost spojená s radostí. Radost je vlastnost člověka a já jsem člověkem. A na pokračování použiju větu pana spisovatele Fulghuma: „Být člověkem znamená být věřícím. Být věřícím znamená nebýt lhostejným. Nebýt lhostejný znamená všímat si. Všímat si znamená posvětit bytí.“
A to je asi vše, co bych vám ke své radosti dodala :-).
Mějte se, smějte se, já jedu chodit po kopcích! (ani nevíte, jak moc se těším ven do přírody)

P. S. Říká se, že holce udělá radost květina. Chichichi ;-).

RadostMyslím, že jich mám trochu víc (i když tam nejsou pořádně vidět, ale fotil mě bráška pozdě v pátek večer, já byla unavená a myšlenkami byla jinde, zamyšlená radostí). A to mi tam chybí dvě v květináči a všechny nevynikají – to mě mají lidi rádi, co?

Holky, závidíte? ;-) Asi už nikdy v životě jich tolik nedostanu v jeden den, jako teď – teda, vsadila jsem se s bráškou, že na svatbu určitě ne (on si myslí že jo ;-)).

Tak uvidíme za x let ;-).

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Radost

 1. Spousta pěkných kytiček, zkusím hádat, někdo tu slavil narozeniny?
  Nebo se pletu?
  V každém případě, všechno nejlepší! Hodně dobrých kamarádů, brášku, který nezlobí, príma rodiče, skvělýho kluka na obzoru a krásné blogování.:-):-):-)
  A jestli narozeniny nemáš a kytky jsi dostala jen tak, tak ti gratuluji stejně!;-)

 2. Juhuuuuu kytíí, mírně závidím madam.XD
  A jestliže, jak se ptala Vendy přede mnou, máš narozeniny, tak přeju všechno nejlepší a hlavně:
  Všechno nejšílenější!! Muhehehehehe

 3. vidím ti na očích že máš narozeniny a mohu se zeptat kolikáté?
  všechno nejlepší a ať ti radost ze života zůstane… to je to nejdůležitější, kromě zdraví, co si lze jen přát… 🙂

 4. K narozeninám se přece tolik kytek nedostává, děcka! 🙂
  A jinak se, Veru, přidávám k bráchovi a taky si myslím, že na svatbě dostaneš ještě mnohem, mnohem víc květin!

 5. Pletete se všichni, Justinka vám napovídá ;-).
  Narozeniny mám a nemám. Zkusím vás nasměrovat k citátu pana Fulghuma, který jsem použila, budete muset luštit rébus no ;-).
  „Být člověkem znamená být věřícím. Být věřícím znamená nebýt lhostejným. Nebýt lhostejný znamená všímat si. Všímat si znamená posvětit bytí.“
  Vendy: Jinak přesto díky za přání, pěkné:-).
  Maškaráda: Šílenost nade vše ;-).
  Pavel: Vážně? A to jsem se ani neusmála, takže vypadám smutně. Ale přesto tam radost je. No, kolikáté, narození :-). Musíte vyřešit hádanku a pak na vše odpovím ;-).
  Justinka: Já zakázala, aby ve svatební pozvánce stálo: spolu se svatebním darem (hrncem) doneste kytku :-D. Pěkně čistá hra a uvidíme, jestli to trumfneme :-D. Jinak tobě díky za dáreček, kytička je skoro poslední čerstvá, dobrůtku jsem měla včera ve škole a přáníčkem se kochám :-).

 6. Tak nevím… zkusím hádat dál, když ne narozeniny, a mluví se tam o svatbě, tak že by zásnuby? Pletu se? To je hádančička, Berry, nenapínej!:-)
  A gratuluji ti tak jako tak, k narozeninám, jmeninám, zásnubám i krásným kytkám, jakožto ke každému pěknému dni a sluníčkovým myšlenkám, které máš!;-):-)
  Ještě mě napadá že to může být něco s vírou (na víru odkazuješ) – tak snad nějaký církevní obřad? Něco jako křest nebo třeba biřmování? V této oblasti nemám moc přehled, budeš muset napovědět… 🙂

  • Vyhráváš! Jen nevím co :-D. Máš nějaké speciální přání? 🙂 Zásnuby to jsou a nejsou ;-), ano, jde o církevní obřad – křest. Ještě jsem si říkala, že sem hodím jednu fotku, na které by to fakt vypadalo jako s mým budoucím, ale ty všímavá bys hned pochopila, že jde o mého bratra :-).

   • Tak to je skvělé, blahopřeji! Je to jeden z mystických zážitků, jestli to můžu takto nazvat – určitě velký svátek, něco neobvyklého. K tomu patří i krásné květinky a oslava s rodinou a přáteli!:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.