Blog mladého (ale prý starého) pana bratra

Před chvílí jsem zavírala dveře za mým velkým bráškou a loučila se, odcházel k sobě domů. Než jsem vymyslela nadpis, to mi to trvalo. Zkrátka a dobře (jej, toto zní) jsme se dohodli, že sem hodím restík – jeho blog. Ten si založil na konci června a já se o něm dozvěděla před dvěma týdny.
Takže, tady je adresa jeho “blogu”. Nějakou charakteristiku atd. si dočtete tam.
Co bych dodala já (krom toho, o čem jsem se zmiňovala ve svých začátcích) je, že jeho tvorba je specifická. Proto bývá často nepochopen. Zkrátka, mám to u něj ráda, i když to někdy nepochopím hned. Je pro mě vzorem – je to přece starší bráška ;-).

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Blog mladého (ale prý starého) pana bratra

  1. Docela mě překvapila adresa blogu – a přečetla jsem si několik článků. Myslím, že tvůj starší bráška má zajímavý styl. Rozhodně se čte dobře, má úroveň, nápady. Dala jsem si jeho webovky do zajímavých blogů na Galerianě…
    Ještě se tam vrátím a pročtu si víc článků. Ale měla jsem dojem, že má blog delší dobru…

    • Mě také, když jsem se tam poprvé dostala. Styl má opravdu více než specifický. Dříve přispíval jen do jednoho fóra (Fénix?), ale byl víc než nepochopen. Tak přestal a teď oprašuje ;-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.