Kritika mého blogu

Nechala jsem si zkritizovat blog od Nariel, které tímto ještě jednou děkuji. A s jejím dovolením ji kopíruji zde níže ;-). Budu ráda, když se k tomu taky vyjádříte :-).

Co se týče blogu
Tvé stránky jsou skoro stejné jako blog.cz s malými odlišnostmi. Nerozumím těmto typům vzhledů. Tak budu konstatovat, jednoduše příjemné.
Menu pěkně rozvržené a přehledné.Nemám s ním problém.
Tvé stránky jsou opět hodně autorské, skládají se převážně z tvé tvorby, myšlenek a povídek. takže hodně jedinečné stránky.

Co se týče tvorby
Tvá tvorba je hodně rozsáhlá a poutavá. Jde poznat už podle psaní a názorů, ne jen podle avataru, že už nejsi malé dítko. Občas se to někdy v nějakém článku zvrhne, ale upřímně to i u mne. Máš zajimavou slovní zásobu, je dosti rozsáhlá a tvůj tok myšlenek je opravdu reálný a živý.
Na tvých stránkách máš kratší povídky různých žánrů. Hezky popsané scény a pocity. Jde vidět, že svou sloví zásobu umíš plně využít. Hodně tě vystihují ty pohádky, byla by jsi nadějná pisatelka pro nejmenší dětské duše ten “žůžovoučký sloneštek” a “Ferda” mě fakt dostal.
Ze zralejší tvorby bych vyzdvihla životní osud Změna v životě baletky opravdové a reálné. Přímo jsem to zhltla a neochvějně čekám na pokračování.
Tvá Poezie je smyslová a zralá. Víc bohužel ani říct nejde.
Ostatní tvé myšlenkové pohody a zachycené fotky..mluví přímo z tebe. Obrázky doplňuješ barvitými doprovodnými texty. Prostě duchaplné a osobní..
Nemám více co bych řekla, posuďte sami. Doslova mi došla slovní zásoba. Tvé stránky jsou rozhodně autorské. Jen tak dál milá autorko.
©Nariel

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Kritika mého blogu

 1. Nariel tvoje stránky opravdu jedinečně vystihla 🙂 Souhlasím s ní, ale sama bych to takto popsat neuměla 😉 Přikivuju, že už malé dítko nejsi 🙂 Když jsem poprvé vstoupila na tvůj blog, myslela jsem, že jsi mnohem starší, protože vypadáš opravdu zkušeně (a jsi), jak píšeš a prociťuješ ty články 🙂

 2. Souhlasím s Nariel, vystihla to dost přesně, taky se mi líbí že píšeš i povídky, básničky, fotíš co tě zaujalo a píšeš taky něco ze života. A navíc máš opravdu zralé názory, je vidět, že přes své mládí to máš dobře srovnané a přitom jsi schopná vstřebávat další dojmy a měnit se…hm, teď nevím jestli jsem to vyjádřila dost jasně.;-):-)
  Zkrátka – jsi holka s přehledem, vlastním názorem, zajímavými nápady a optimismem!:-)
  A stejně takový je i tvůj blog.;-) Takže doufám že s blogem budeš pokračovat dál a že to nezabalíš ze dne na den jako spousta blogerů (co je to letos za módu? To je jak vlna angíny nebo průduškových zánětů, nebo zlomenin rukou a nohou… najednou všichni padají a lámou si ruce, najednou všichni končí s blogy a mažou je.)
  Kde bych se dočetla další osudy baletky?:-)
  Takže, hezké další blogování!

 3. taky jsem si jednou z legrace nechal posoudit blog, ale ve skutečnosti je mi jedno co si o něm druzí myslí 😀
  ale k blogům všeobecně co mi na nich vadí: když nemají přehledně a viditelně rubriky, měsíce a archiv, protože to potom tam vidím jen nové články a to ostatní je takřka nedostupné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.