Veselá

To je dokonce název písničky myslím. Mno, ale já jsem veselá z jinačího důvodu :-). Byste neuhádli, co jsem dodělala :-D.

Párkrát jsem si stěžovala o nějakém herbáři, že. Tak ten jsem dopoledne dodělala a už ho nechci ani vidět! 😀 Ještě ho nezapomenout ráno doma a budu happy človíček. Sice nemám ráda motání jazyků dohromady, ale tentokrát je pomotám, protože jsem zblblá z dneška.

Jako další jsem dnes dodělala druhý projekt, na který jsem si pořád stěžovala. Tím jsou XHTML stránky nastylované v CSS. Takže bych měla být mega happy, ne?

Jsem spíše unavená. Dneska bylo druhý den konečně krásně. Včera jsme byli aspoň na procházce, ale dneska jsem seděla u PC a pracovala. Po včerejšku se trošku začínám bát, Jeden týden budu na vodě a už teď koukám, kolik je komárů a kde všude možně i nemožně mě doštípali. Co teprve potom…

No, zítra dvě písemky, v pátek dvě a mám týden klid. Snad, zatím to tak vypadá, což by bylo úplně dokonalé. Dodělat ještě dva projekty do bio a už mám projektů až nad hlavu a všechny hotové.

A konečně se vrhnu dodělat úkol na rádcák – ty fotky, jak jsem kdysi psala. Nevím, kolik jich mám, tak to potřebuju probrat, zkompletovat, označit, napsat nějaké info a uvidím, co mi z toho vzejde. Chtěla bych k tomu mít jako pomůcku některé kytky z herbáře, protože to by nebylo špatné. No uvidím, jak mi to vyjde.

Tož dost o mě, já utíkám spát. Ještě předtím napíšu referát na knihu (paní profesorka z HUV by okamžitě řekla o knize), hodím k Elisis a utíkám do pelechu. Mám toho za dnešek tak akorát dost. Brou noc, sladké sny a ať vás komáři nedoštípou jako mě…

veselaZ exkurze do východních Čech, nádrž Rozkoš.

Příspěvek byl publikován v rubrice O mně a blogu a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Veselá

 1. Krásná, krásná fotka! Moc pěkně zachycený západ slunce (nebo snad východ?)
  Na komáry bych doporučila zásobit se OFFem, ten zatím zabírá nejlíp z repelentů. (Ozkoušeno, doporučuji…) Čeká nás prý komáří invaze, tak uvidíme…

 2. Tak to ti gratuluju! To je úleva, co? 🙂 Sice tě ještě čekají nějaké písemky, ale já vím, že to určitě zvládneš. Budu ti držet palec 😉 U nás je taky komárů haba děj a mám už několik štípanců, takže nejsi sama, koho to trápí 😀 Fotka se velmi povedla. To zaostření a vůbec paprsky 🙂 A díky za referát u nás 😉

  • To byl úkol, takže obsah jsem zkopírovala z wikipedie a pak přes PSPad nastylovala základ písma (strong, italic) a přes CSC barvu pozadí, písma, zarovnání textu… Ale na net jsem to nikam nedávala :-).

 3. Huhu herbář. Klaním se. Já jsem jednou, jednou s něčím takovým pomáhala bratrovi. a myslela jsem, že si mě odvezou. Wuš!

  P.S.
  Fotka nááádhernááá (bože, to zní ale dilinkovsky, což?). XD

 4. Tak to jo… klobouk dolů před každým, kdo se v tomhle vyzná, ale říkám si, proč není nějaký jednodušší způsob, jak si stránky upravit? V blogu to jde v češtině, proč ne jinde?
  I když asi jinde jdou věci, které v blogu nejdou…:-(;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.