Pampeliška

Na přání Vendy v minulém článku přikládám fotky s pampeliškou. Hrály jsme si s kamarádkou v kempu, když se nám nechtělo nic dělat ;-). A na závěr je jedna pampeliška, trošku jiná ;-).

pampeliska

pampeliska2
pampeliska3
pampeliska4Prosím o kritiku ;-).

P.S. Jak jsou ty fotky na stole, fotily jsme to i v trávě, ale musela jsem to z důvodu rozmazanosti smazat :-(.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Pampeliška

  1. Chtěla jsi kritiku :D, okay. Jedinné, co ale mohu opravdu vytknout je pouze to, že když už jsi fotila pampelišky, tak bych ocenila, kdyby zabíraly na fotce většinu a né aby byly je tak malé, jak jsou. Ale kontrasty a pozadí je tak zajímavé, že to mnozí mohou brát jako radu pro příště a ne kritiku. Vem to jak chceš, fotky jsou super, dobré barvy země a nebo ta fialový svetřík… Super

  2. Cha, cha, cha….Já kritizovat neumím a v tvém případě ani nechci. Ale tu pampelišku bych chtěla. Muhehehehehe

  3. Pampelišky působí něžně, inu, pampelišky, sluníčkové plevelky. Fotky se mi líbí, máš zajímavý způsob nazírání, těžko bych rozhodla, která fotka je nejlepší. První, druhá, třetí? Každá je jiná, každá z jiného úhlu pohledu. Líbí se mi kombinace fialkového svetříku a žluté pampelišky. Líbí se mi i pozadí a stíny.

  4. Na fotkách nemám co vytknout, i když chceš kritiku 🙂 Líbí se mi v ruce, i pampeliška ve stáří 🙂

  5. Pingback: Já, ty a škola | Berry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.