Doma

Přidám v rychlosti pár fotek. Vím, že téma lentilky je otřepané, ale já si to před měsícem nemohla odpustit. Tak tady to je ;-).

Doma
Poslední, co zbyly. A pak šup do pusy.

Doma2A tady to lepidlo. To až nebudete vědět, co s černou fixou a lepidlem. Zábava. Někdy vyfotím ruční foťák, který jsem si taky celý popsala, ať to vidíte ;-).

A to je vše. Říkala jsem přece pár a to jsou dva ;-).

P.S. Díky za komentáře k Baletce, zítra odpovím!

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Doma

  1. Máš je dobře naaranžované, fotky s lentilkama (nebo s gumídkama) se mi líbí, veselé barvy, a lentilky vůbec můžu i na chuť. Na té druhé fotce, tu je tuba s lepidlem? Vypadá to tak…

  2. ty lentilky vypadají hezky… myslím že jsem je ještě neochutnal 🙂
    znám jednu holku a ta když něco dostane, hned to popíše, většinou svým jménem, nebo tam napíše TO JE MOJE… asi jí berou ve škole spolužáci věci 😀

  3. Fff. Vůbec se mi první fotka nelíbí – není na ní modrá lentilka a ani růžová :-(. Moje nejoblíbenější barvy a ty je vynecháš?? :-(. Né to byl for, fotka je sama o sobě super, nápad je dát takto – super! Ale škoda, že ta nejsou všechny barvy 😀 ;-). Jinak čmárání lihovkou mě omrzelo, protože při používání těch počmáraných věcí se to stejně časem ošoupe, což mě vždy naštve a obtahovat mě to už nebaví!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.