Déšť

Taky vás to už štve? Pořád jen déšť. Nevím, jak mám trhat květiny do herbáře. Má to zavité květy, suší se to milion let… Dneska jsem nafotila po cestě (ano, cestovala jsem) pár fotek a chci k nim napsat zamyšlení o žlutosti krajiny aneb řepce olejce (po aneb má být velké písmeno, ale tohle není název).
No, aby vám to nebylo líto, než se dokopu zamyšlení napsat a nabít baterie, abych přetáhla fotky do PC, tak nějaké z Velikonoční.

dest

Sobotní odpoledne, konečně bez sněhové bouře a procházka.

dest2

Klády po cestě na chatu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Déšť

 1. A kde jste všude byla, když jste cestovala, slečno? To já totiž někdy cestuju i tak, že sednu na tramvaj a jedu. Nevím kam. A nevím ani, jak se odtamtud dostat zpět – muheheheheheh!

 2. Tak jsem napsala komentář a on se mi neuložil a zmizel. Mrzuté.
  Takže znova… ten déšť leze zubama, očima a ušima snad každému, koho znám. Nebo jinak, neznám nikoho, kdo by řval nadšením Hurá, prší a pršet nepřestává!
  Zahrádkáři mají těžké hlavy, protože jahody budou asi plesnivět a rostlinky, co nasázeli, jestli nepohnijí.
  S tou kočičkou, jak jsi psala, se mi líbilo její pojmenování. Máte dobré nápady! S tou mojí bílou micinkou to nevypadá moc dobře, za celý den jsem ji neviděla. Ale ono prší, tak je třeba někdo schovaná, na nějaké půdě.
  O dešti jsem teď četla článek na Awali a myslím, že se stane brzo oblíbeným tématem. Včetně povodní, což je docela hrůza, jak jsem se dnes dívala na zprávy.
  Mimochodem, kde jsi cestovala? Ta fotka s kmeny stromů se mi líbí, byla jsi někde výletovat v lese? Nebo to bylo prostě cestou?

 3. U nás to už trošku ustává, ale pořád prší. Samozřejmě, že mě to štve, koho ne? To o tom herbáři si mi už říkala a mrzí mě to.
  Fotky se mi jako vždycky líbí 🙂 Hlavně ta první a na ní ty paprsky.

 4. U nás taky pršelo, ale dnes to konečně vypadalo, že vyleze sluníčko a začne pohoda jako v dubnu. Jenže pak zase pršelo a začalo to znovu. Je to škoda, protože v Brně jsou teď ohňostroje a nedá se tam jít, když tak prší..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.