Jaro? Ne, jaro!

Máme druhý březnový den, ale já něco vyfotila už včera – první březnový den. Jen jsem to sem nestihla dát. Mám prázdniny a místo, kde máte šanci mě najít, je nejčastěji venku ;-). Potulovala jsem se po venku a fotila. Na závěr jsem vyfotila sněženky, které ve čtvrtek rašily. Však se sami podívejte, jaká změna se udála;-).

jaro, nejaro3 jaro, nejaro2 jaro, nejaro

Ano, jsou to ty sněženky, které jsem fotila ve čtvrtek a dala je do článku Jaro?.

Někde jsou sněženky skoro odkvetlé. Tam, kde jsou na místě, kde sluníčko svítí skoro celý den. Tož, zdržela jsem se a pokračuji zase ven. Musím si to pořádně užít, než mě zase zavřou do školy ;-).

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Jaro? Ne, jaro!

  1. Vystrčily růžky a hodily se do gala! (Tedy do květu). Jsou krásné, konečně jaro! (U nás zatím zatvrzele nekvetou, chce to ještě čas…).
    Na vycházky je krásné počasí, konečně sluníčko, co dokonce hřeje. Fotečky se ti povedly, sněženky jsou vážně moc pěkné, a ten název nemají jen pro nic za nic – sněhově bílé květinové hlavičky jim sluší.

  2. Pingback: Herbář 4 | Berry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.