Pro Mooony – Nová práce (perličky)

Říká se: “to nejlepší nakonec”. Mno, nevím, jestli toto bude to nejlepší, ale takové zajímavosti.:-)

Tohle je moje zatím nejdelší dílo a myslím, že jen tak ho něco nepřekoná. Mělo 15 dílů, které vyšly na 12 stran ve wordu. První díl byl “vydán” 14.3.2009 a poslední 5.11.2009 – takže jsem to psala necelých 9 měsíců :-). No prostě tohle dílo jsem obrazně porodila :-P.

Dost technických záležitostí, k faktům :-). Měla to být povídka na přání, a to, že se z toho vyvrbila povídka na 15 dílů plánované nebylo, maximálně jeden, možná dva. Zadání bylo – nějaký šílený vědec a vědkyně se dají dohromady. Jestli se mi to povedlo, musíte posoudit vy.

Jméno Richard Prak mi vymyslel jeden zdroj, kterému děkuju, protože se mi moc líbí a mě žádné nenapadalo (nevím, jestli ho můžu jmenovat:-(). Když ve 4.dílu Valérie vypráví svůj příběh, původně měl jinou pointu – anorexii a ne sebeuzavření. Mooony si to přečetla, ostatní to číst nemusí, protože to bylo moc depresivní. Francouzská jména jsem se snažila vymyslet sama, proto se omlouvám, pokud francouzsky nezní.

S tímto dílem jsem srostla, je mi dost blízké (vy co občas píšete mě asi chápete). Těžko se mi s ním loučilo, ale už se to netýkalo moc názvu a konce hold přichází. Ale s konci přichází nové začátky. Co na závěr? Pokud vás něco zajímá, napište, mě už nic nenapadá.

Věnování:
Mooony – jsem ráda, že se ti to aspoň trošku líbilo, i když vidím zpětně, kolik much to má :-(. Ale psala jsem to pro tebe a… Zkrátka doufám, že potěšilo.:-)
Tajný zdroj – dík za to jméno, fakt jo :-).
Cenzura – ke konci si sice už jen schvaloval, ale i tak ti patří dík :-).

Příspěvek byl publikován v rubrice Na přání a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Pro Mooony – Nová práce (perličky)

  1. Ono ani nešlo měnit, protože to bylo výborné a kdybych něco změnil, tak by to mohlo ovlivnit celý děj.. třeba 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.