Cesta z města

Zase na večer, achjo, asi se budu muset polepšit ;-). Ale k věci. Cesta z města bývá můj obvyklý status na ICQ, když se chystám jet na výpravu s přáteli. Většinou se zrovna balím, ale bývá tam i trochu déle. No a nebyla bych to já, kdybych zase na prázdniny někam nejela. Samozřejmě ve středu frčím z města :-).

Máte raději přírodu nebo jste těmi měšťáckými typy, které milují nakupování? Pokud to druhé, máte můj obdiv, já nakupování hrozně nesnáším a když si musím jít něco koupit… Lituju ty, kteří jdou se mnou, asi tak by se to dalo shrnout ;-).

Už se moc těším, až pojedu. Přijdu na jiné myšlenky, aspoň doufám. Budu s lidmi, které mám ráda a přes uspěchaný týden na sebe nemáme tolik času a hlavně bude určitě spousta zážitků. Nadýchám se čerstvého vzduchu, uvidím sluníčko, kytičky…Možná vám přijdu jako malá, ale já si tak někdy taky připadám. Mám moc ráda sluníčko, hlavně při západu nebo východu. A kytičky – obecně mám ráda přírodu.

No, mohla bych básnit ještě nějakou tu dobu, ale musím jít do hajan, škola volá… Ale pak, za 24 hodin budu doufám sbalená a budu se těšit. Jako malá, a nejsem snad? Nejsme snad všichni pořád dětmi, které čas od času hledají ochranná křídla rodičů, i když se to bojí přiznat? Nejsme malé děti, které se některých věcí bojí a na jiné těší a nic jim nezabrání? Já si stojím za tím, že jsem malá holčička, dlouho budu a možná v některých ohledech vyrůst nechci. To je můj názor a teď se jdu do postýlky těšit na sluníčko. Dobrou noc.

P.S.nějaká ta ochutnávka přírody, když už sedíte u počítače. ;-):-P

cesta z  mesta

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotím a jeho autorem je Berry. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Cesta z města

  1. To já musím mít od každého něco, zběsilé nákupy i tiché lesy se musí vyvážit, jinak to u mě nejde :D.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Antispam: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.